Продаж побутових та промислових сушарок в Україні

Сушарки - виробництво та продаж

Виробництво сушарок 

У нашій групі компаній ми виробляємо як інфрачервоне сушильне устаткування так і конвекційне. Виробництво електричних сушарок (конвекційні сушарки) "Садочок" розташоване на наших виробничих площах в м.Вінниця. А інфрачервоні сушарки, наша компанія виготовляє в р.Дніпро, вони розроблені з застосуванням інноваційних технологій.
Ми маємо всі необхідні дозволи та ліцензії, а наші потужності дозволяють виробляти як побутові, так і промислові сушарки. 
Наші замовники - по всьому світу, чиєю спеціалізацією є сушка різного роду продукції (як харчових продуктів, так і багатьох промислових виробів).
Ми готові продемонструвати сушку в сушильних шафах або лінііі в дії, використовуючи наданий Вами продукт. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання і зможете прийняти остаточне рішення щодо покупки нашого сушильного обладнання. Запрошуємо відвідати наше підприємство.
Здійснити замовлення можна, залишивши заявку на нашому сайті, надіславши електронного листа на нашу поштову скриньку, заповнивши форму зв'язку з менеджером або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

 

На нашому сайті Ви можете замовити та купити сушарку

Наша спеціалізація — виробництво сушарок і сушильних камер побутового і промислового призначення різній потужності. З переліком і вживанням наших сушарок Ви можете ознайомитись далі

Сушильні камери

Сушилки для овощей сушилка для фруктов сушилка для грибов
Сушилки для ягод сушилки для мяса и рыбы сушилки для трав

 

Всі сушильні камери високої якості, ми надаємо гарантію на продукцію протягом 1 року, а для деяких побутових моделей гарантійний термін складає 30 місяців.

Ціни на наші сушарки украй демократичні, й вони досить відомі на вітчизняному ринку та за межамі України. Наші сушарки відрізняє висока надійність та якість - це є візитна картка нашого заводу. А для великих об’ємів продукції потрібно не забувати про дотримання умов зберігання.

 

Фірмові сушільні камери Садочок

 Модель C-М (0,25)

Максимальне завантаження сировиною:
- помідори - 3 кг;
- морква - 2,6 кг;

Корпус: сендвіч-панель. Сушить усі ягоди, фрукти та овочи на 15% швидше інших сушарок, ідеально сушить бджоліний пилок й рибу. Максимальна температура процеса сушки регулюється східчасто через кожні 2 градуса в межах від 25 до 65 градусів по Цельсію.

4100 грн (емальований піддон)
4500 грн  (нержавіючий піддон)

 

Модель С-М (0,5)  

Максимальне завантаження сировиною:
помідори - 6,4 кг;
морква - 5,3 кг;
- продуктивність - 50 кг/міс. 

Дає можливість без диму, цукру, холоду, штучних консервантів та інших руйнівних факторів зберегті вирощений урожай плодоягідної продукції, грібив і трав. Повністю забезпечить Вашу родину вітаміннимі продуктами найвищої якості. Металевий довговічний корпус  

7700 грн (емальований піддон)
8500 грн  (нержавіючий піддон)

 

Модель С-1М

Максимальне завантаження сировиною:
- помідори - 10,8 кг;
- морква - 9 кг;
- продуктивність - 100 кг/міс.

Є засіб виробництва для присадибного господарства, який не тільки забезпечить Вашу родину незамінними продуктами харчування, але й дозволить отримувати прибуток від продажу якісної готової сушеної продукції. Металевий довговічний корпус

9900 грн (емальований піддон)
10900 грн  (нержавіючий піддон)

Модель С-2М

Максимальне завантаження сировиною:
- помідори - 19,6 кг;
- морква - 16,3 кг;
- продуктивність - 160 кг/міс. 

Містка електросушарка для овочів, фруктів, грибів та риби з металичним корпусом.

 

 

14900 грн (емальований піддон)
16900 грн  (нержавіючий піддон)
 

 

Купити сушарки в асортименті

Асортимент сушарок для овочів і фруктів украй широкий.

  • Сушарки промислові - конвективні з рециркуляцією і реверсним напрямом руху повітря. За бажанням замовника, промислові сушки для овочів і фруктів можуть виготовлятися з теплогенераторамі різних видів: електричними, на газу, на рідкому або твердому паливі.
  • Побутові електросушки відмінно личать для вживання в домашніх умовах, вони ніжно і м'яко видаляють надлишкову вологу з продуктів. Отже ви зможете у будь-який час роки радувати себе корисними і смачними сушеними ягодами або фруктами.

Ваші вірні друзі і помічники, сушарки ТМ Садочок допоможуть виробити вдосталь корисні і смачні продукти: сухофрукти, сушені овочі, гриби або ягоди.

Згідно з дослідженнями, в різних способах консервації овочів, фруктів і ягід втрати вітаміну С складають:

  • при заморожуванні: 10-25%
  • в овочевих і фруктових консервах: 30-50%
  • в пастеризованих соках: 45-55%
  • у вареннях і джемах: 60-75%
  • в якісних сухофруктах: 5-7%

Як бачимо, сушка для фруктів і овочів дійсно є ефективним способом збереження природної гамми вітамінів в плодоовочевій продукції. 

 

X
X
X