Продаж побутових та промислових сушарок в Україні

Сушильні камери / Інфрачервоні сушарки

Інфрачервоні сушарки

Використання інфрачервоної сушарки забезпечує:

- привабливий товарний вигляд і зберігає корисні властивості продукту сушіння;

- повну стерильність, не тільки знищення шкідливих мікроорганізмів, але і подальший їх розвиток;

- біологічний процес сприяє поліпшенню якості продукції.

Це важливо знати: Інфрачервоні промені НЕ шкодять биофлоре людського організму і навколишнього середовища. Таким чином, ваша продукція зберігає всі корисні властивості і якості, товар мінімально схильний до псування і при цьому термін зберігання значно збільшиться.


Інфрачервоні сушарки та їх перевага


Вироблені нами сушильні шафи, виготовляються з нержавіючої сталі. Наші сушильні шафи комплектуються датчиками температури, вологості і інфрачервоними випромінювачами, для якісної і швидкої сушки інфрачервоні випромінювачі розташовуються зверху і знизу сушильної камери. Інфрачервоні сушарки поділяються на побутові інфрачервоні сушарки та промислові сушарки двох типів: сушильні шафи і інфрачервоні лінії.

Побутові інфрачероні сушарки

Побутовий інфрачервона шафа відмінне рішення для сім'ї і невеликого бізнесу. ІК сушарка для сушки овочів і фруктів забезпечує більш якісне зневоднення, а завдяки застосуванню невисоких температур виробляє по-справжньому здорові продукти, зберігаючи вітаміни і мікроелементи в первозданному стані.

 

Сушильні шафи

Інфрачервоні сушильні шкафипредназначени для підприємств, які професійно займаються сушінням, продуктивність шаф від 800 кг до 5000 кг на добу. Промислових сушильні шафи являє собою оптимальне поєднання можливостей, будучи універсальною установкою для більшості видів продукції.

 

 

Інфрачервоні лінії

Інфрачервона сушильна лінія, конвеєр призначена для компаній, які займаються сушінням від тонни до десяти тонн. Якість готової продукції, скорочення витрат і збільшення продажів, підвищать рівень вашої компанії. На даному обладнанні можна сушити ягоди, овочі, гриби, фрукти, лікарські рослини і трави, м'ясо і м'ясні субпродукти, в'ялити і сушити рибу різного розміру, сільськогосподарську продукцію. Також можна проводити сушку піску, щебеню, вугілля, брикетів, пігменту і інших матеріалів, що вимагають попередньої обробки.

 

Наші інфрачервоні сушарки оптимально підійдуть для використання як в побуті так і на виробництві. Інтелектуальна інженерна думка втілена в наших сушарках, виражена в застосуванні виду обігріву, що є природним. При цьому, дія нашого обладнання не розсіяне, а цілеспрямоване на продукт, який Ви сушіть.

 

 

Купіть інфрачервоні сушарки за ціною виробника


X
X
X