Продаж побутових та промислових сушарок в Україні

Сушильні камери / Промислові сушарки

Промислові сушарки

Вітчизняний розробник і виробник сушильної техніки пропонує промислові сушарки вищого світового рівня: С-100, С-4Е (СКРР-250) і С-5 (СКРР-1000).

Призначення: промислова сушарка типа СКРР призначена для виробництва сушні високої якості з ягід, фруктів, овочів, пряної зелені, лікарських рослин, грибів, риби і м'яса. отову продукію можна зважувати за допомогою ваг від https://vesmaster.com.ua.

Принцип дії промислових сушарок

Сушильний агент (повітря) нагрівається до заданої фіксованої температури від кімнатної до 70 С. За допомогою вентиляторів розігріте повітря рівномірно обдуває продукти, які розміщені в піддонах на стелажі і відбирає від них зайву вологу.

Особливості промислових сушарок (дані особливості відносяться і до побутових електрічним сушаркам):

- універсальність - промислові сушарки виробляють сушню практично з будь-яких продуктів: фрукти, овочі, культурні і дикорослі ягоди, лікарські рослини, цитрусові, гриби, риба, м'ясо і бджолиний пилок.

- стабільна висока якість - у висушених продуктах зберігається 90-95% вітамінів (якість сухофруктів набагато вище чим вимагають ДОСТу ).

- мінімальне енергоспоживання - 1-1,1 кВт/год на 1кг випарованої води (у лідерів ринку на світовому рівні цей показник складає 1,3-1,4 кВт/год на 1кг випарованої води.)

 

Моделі промислових сушарок

Сушарка С-100 (СКР-8.5)

Виготовлення і постачання сушарок "C-100" ми здійснюємо на договірних умовах в строк до 9 тижнів від дати перерахування авансу (80% від вартості).


Ціна: договірна

 

Сушарка С-4Е (СКРР-250)

Виготовлення і постачання сушарок "C-4Е" ми здійснюємо на договірних умовах в строк до 9 тижнів від дати перерахування авансу (80% від вартості).


Цена: договірна

 

Сушарка С-5 (СКРР-1000)

Виготовлення і постачання сушарок "C-5Е" ми здійснюємо на договірних умовах в строк до 9 тижнів від дати перерахування авансу (80% від вартості).


Ціна: договірна

 
X
X
X