Продаж побутових та промислових сушарок в Україні

Сушильні камери / Сушарки для грибів

Сушарки для грибів


Модель С-М 0,25

Максимальне завантаження сировиною: 

- білий гриб - 1,9 кг;
- печериця - 1,5 кг; 
- корпус: метал

від 4300 грн.  

  Модель С-М 0,5

Максимальне завантаження сировиною:

- білий гриб - 3,7 кг;
печериця - 3,2 кг; 
- продуктивність - 50 кг/мес. 

від 8100 грн.  

Модель С-1М

Максимальне завантаження сировиною: 
- білий гриб - 6,3 кг;
печериця - 5,4 кг; 
- продуктивність - 100 кг/мес. 
- металевий довговічний корпус

від 10400 грн.  

Модель С-2М

Максимальне завантаження сировиною: 
- білий гриб - 11,4 кг;
печериця - 9,8 кг;
- продуктивність - 160 кг/мес. 
- металевий довговічний корпус

від 15700 грн.  
 

Сушки для грибів від виробника

Зберегти вирощені і зібрані гриби Вам допоможе продукція сушильного устаткування вітчизняного розробника і виробника сушильної техніки.

Сушарки для грибів:

Сушарки для грибів "Садочок", побутові електричні сушарки: ряд конвективних сушарок, камерного типа з живленням від побутової електромережі (220В, 50Гц). Моделі сушарок: М-0,25, М-0,5, С-1М, С-12 розраховані на безперервну роботу в течії 10 місяців в рік. На основі сушарки моделі С-2М можливе створення міні-цеху продуктивністю 800-1500 кг сухих грибів в місяць.

Сушарки для грибів "Садочок", промислові сушарки типа СКРР - сушарки конвективні з рецилькуляцией і з реверсом напряму руху повітря. Модель промислової сушарки С-4Е здатна вміщати до 250 кг сировини, модель С-5 вміщає сировини до 1 тонни.

Особливості сушарок для грибів:

1. Універсальність. Сушарки для грибів виробляють сушню вищої якості не лише з грибів, але і рактічеськи з будь-яких інших продуктів: овочів (баклажани, білий корінь, буряк, капуста, морква, перець, помідори, лук і тому подібне); з культурних ягід (аронія, виноград, калина, малина, ожина, смородина, суниця, шовковиця і так далі) і з дікоростущих ягід (глід, горобина, кизил, терен, чорниця, шипшина та інші); з фруктів (абрикоси, вишні, груші, сливи, яблука і тому подібне). А також вони чудово сушать пряну зелень і лікарські рослини, бджолиний пилок, банани і цитрусові, рибні і м'ясні продукти.

2. Стабільна висока якість вироблюваній продукції, яке досягається завдяки автоматичній підтримці оптимальних температурно-влагостних параметрів сушильного агента (повітря) і періодичного реверсу напряму його руху.

3. Мінімальне енергоспоживання, яке реалізується завдяки раціональній тепловій і аеродинамічній схемам сушарок, надійній теплоізоляції корпусу і окремих вузлів.  

 

 
Якщо хочете по-справжньому купити родючі саджанці, то рекомендуємо звернути увагу на їх зовнішній вигляд. На структуру кореня і на зростання віток. Багато підприємств пропонують масу саджанців і насіння всіляких рослин. Починаючи від трансгенного насіння соняшнику, закінчуючи саджанцями авокадо. Для родючого зростання саджанців потрібно постійно використовувати підгодівлю.
 

 


X
X
X