Продаж побутових та промислових сушарок в Україні

Сушильні камери / Сушарки для овочів

Сушарки для овочів

Модель С-М 0,25

Максимальне завантаження сировиною: 

- помідори - 3 кг;
- морква - 2,6 кг;
- корпус: метал

від 4300 грн.

  Модель С-М 0,5

Максимальне завантаження сировиною:

- помідори - 6,4 кг; 
- морква - 5,3 кг; 
- продуктивність - 50 кг/мес. 

від 8100 грн.

Модель С-1М

Максимальне завантаження сировиною: 
- помідори - 10,8 кг; 
- морква - 9 кг; 
- продуктивність - 100 кг/мес. 
- металевий довговічний корпус

від 10400 грн.

Модель С-2М

Максимальне завантаження сировиною: 
- помідори - 19,6 кг; 
- морква - 16,3 кг; 
- продуктивність - 160 кг/мес. 
- металевий довговічний корпус

від 15700 грн.
 

Сушилка для овощей

Сушка для овочів – це дуже зручний агрегат, за допомогою якого можна легко зберегти вітаміни і корисні властивості продуктів. В процесі сушки зберігається природний колір, смакові властивості і аромат вирощених овочів.

Зберегти вирощені і зібрані літом овочі Вам допоможе сушильне устаткування вітчизняного розробника і виробника сушильної техніки — компанії Садочок. Якщо Ви вирішили купити сушильні камери для овочів, то Вам варто заздалегідь ознайомитися з нашими моделями сушок.

Особливості електросушарок для овочів

1. Універсальність. Сушарки для овочів виробляють сушню вищої якості не лише з овочів (баклажани, білий корінь, буряк, капуста, морква, перець, помідори, лук і тому подібне), але і рактічеськи з будь-яких інших продуктів: з культурних ягід (аронія, виноград, калина, малина, ожина, смородина, суниця, шовковиця і так далі) і з дікоростущих ягід (глід, горобина, кизил, терен, чорниця, шипшина та інші); з фруктів (абрикоси, вишні, груші, сливи, яблука і тому подібне). А також вони чудово сушать пряну зелень і лікарські рослини, бджолиний пилок і гриби, банани і цитрусові, рибні і м'ясні продукти.

2. Стабільна висока якість вироблюваній продукції, яке досягається завдяки автоматичній підтримці оптимальних температурно-влагостних параметрів сушильного агента (повітря) і періодичного реверсу напряму його руху.

3. Мінімальне енергоспоживання, яке реалізується завдяки раціональній тепловій і аеродинамічній схемам сушарок, надійній теплоізоляції корпусу і окремих вузлів.

Вибір електросушки овочів

Серед моделей, що випускаються, є вибір з різною кількістю піддонів. Так званий «фермерський» варіант містить до 20 лотків, а для сушки трав і все 30. Є моделі сушарок з прозорого матеріалу, щоб простіше було стежити за процесом сушки овочів. Багато моделей оснащуються вбудованим таймером, що дозволяє задавати час, і автоматика сама вимикає нагрівальні елементи. Практично всі сушарки оснащені захистом від можливого перегріву. Так, якщо температура перевищує критичне значення, спеціальний пристрій відключає агрегат.

Якщо вам необхідна сушарка для овочів купити її можна в нашому інтернет магазині. І хай вас не бентежить відмінність в назвах. Насправді це один і той же агрегат з одним і тим же принципом сушки. Всі сушарки «видають» однаковий кінцевий результат, лише в різних кількостях, що залежить від їх об'єму. Тому і вибір продуктів для сушки обмежується лише габаритами сушарки для овочів і запитами споживача.

Купити сушарки для овочів

 


X
X
X